Web oficial del FC Karpaty Lviv

Роман Санжар: «Основне, що ми вимагали від гравців, вони виконали»

Роман Санжар: «Основне, що ми вимагали від гравців, вони виконали»

Наставник «Карпат», як завжди, відвертий і відкрито відповідає на всі запитання. 

– Романе Миколайовичу, минули два тижні Вашої праці на посаді наставника львівської команди. Які маєте відчуття та враження?
– Відчуття найпозитивніші: все подобається, місто й клуб. Так, у мене мало часу, бо багато роботи, я за цей період лише раз вибрався в місто – дуже сподобався центр. У побуті проблем немає.

– Під час «вікна» в сезоні «Карпати» з’їздили в Румунію, де провели переможний спаринг із «Клужем». Розкажіть, будь ласка, про нього.
– Цей виїзд був запланований попереднім тренерським штабом, відповідний контракт клуби підписали задовго до самого матчу. Сам спаринг був благодійний і тривав 120 хвилин – два тайми по 60. Для нас це виявився дуже корисний досвід: так, ми не могли розраховувати на деяких футболістів, збірників і травмованих, але отримали нагоду перевірити себе на фоні сильного суперника. Все вийшло якнайкраще: нас добре прийняли, ми з користю відіграли матч і взяли з нього багато інформації.

– На вихідних Ваша нова команда провела перший офіційний поєдинок. Результат – переможний, однак переконливою цю звитягу не можна назвати...
– Погоджуюся: була абсолютно рівна гра. Чому у нас не все виходило? По-перше, сильний суперник. По-друге, ми недовгий час працюємо з футболістами. По-третє, кадри: є травмовані, а збірники приїхали за два дні до поєдинку. З другого боку, на мою думку, основне, що ми вимагали від гравців, вони виконали.

– Одне запитання щодо тактичної схеми. Найбільше цікавить розташування півзахисників: «Олімпік» під Вашим керівництвом грав із опорним, атакувальним хавом і центральним, який розміщувався ніби посередині, а з «Ворсклою» було чітко видно, що Назарина та Кльоц розташовуються на одній лінії з ухилом на різні фланги.
– Справді, у мене є певне бачення футболу, однак я у Львові нетривалий час. Мої підопічні працювали з іншими тренерами, які награвали інші схеми, що треба враховувати. Поки що хлопці не до кінця розуміють, що ми від них вимагаємо. Тому й вийшло, що в оборонній фазі вони розташовувалися правильно, а в атакувальній, скажімо так, грали не зовсім так, як ми їх просили.

– Наступний суперник львів’ян – «Дніпро-1», який під орудою свого наставника сповідує загалом нехарактерний для України стиль.
– Із «Олександрією» вони спробували грати на контратаках, вийшли на гру з трьома центральними захисниками, проте команда Володимира Шарана просто зачавила дніпрян. Однак я переконаний: із нами вони гратимуть зовсім інакше. Готуючись до цього поєдинку, ми не станемо відштовхуватися від того, що побачили в Олександрії.

– Наостанок запитання з категорії загальних: «Карпати» доволі часто змінюють тренерів, чи дали Вам певний карт-бланш на працю в клубі?
– Ні про який карт-бланш і мови не було – я навіть не думав про таке. Ми впевнені у своїх силах. А там – буде, як буде.


Джерело: УПЛ
Фото: © ФК «Карпати»

19 De septiembre 2019

Noticias relacionadas
Patrocinadores