Крістіан Понде 50'
Денис Мірошніченко 68'
Хорхе Карраскаль 76'

Прем’єр-ліга. «Зоря» – «Карпати». Прев’ю

У суботу, 10 листопада, львівські «Карпати» протистоятимуть луганській «Зорі». Поєдинок відбудеться на запорізькій «Славутич-Арені» і розпочнеться о 17:00. Матч першого кола завершився тріумфом луганців. Наприкінці зустрічі «Карпати» залишили наодинці Ігоря Харатіна, який точним ударом приніс перемогу «чорно-білим».

Минулий тур став успішним для обох команд. І «Карпати», і «Зоря» проводили свої поєдинки на виїзді і здобули переконливі перемоги. Підопічні Юрія Вернидуба в Одесі розгромили «Чорноморець» (3:0). Луганці відкрили рахунок ще до перерви зусиллями Олександра Тимчика, а потім Олександр Караваєв та Сергій Майборода збільшили перевагу своє команди.

«Леви» відкрили рахунок у двобої з «Олімпіком» (2:1) у самому дебюті – Крістіан Понде скористався передачею Мар’яна Шведа. У середині другого тайму Швед знову опинився в центрі уваги. Карпатівець заробив пенальті, і сам його реалізував. Донеччани забили гол престижу лише в компенсований час.

Перемога в Одесі дозволила «Зорі» перервати шестиматчеву безвиграшну серію. У цьому сезоні луганці перемогли чотири рази. Тричі звитяги «Зорі» були «сухими» і всі вони були здобуті на виїзді. Вперше і востаннє удома, в чемпіонаті, команда Вернидуба перемагала ще у першому турі. Разом з тим, «чорно-білі» дуже мало пропускають – 12 голів (менше лише у «Шахтаря» та «Динамо»).

Протистояння у Запоріжжі стане для «левів» заключним у надзвичайно тривалій виїзній серії. «Карпати» провели п’ять матчів поспіль на виїзді, у яких заробили 7 очок та вийшли до чвертьфіналу Кубка. Як і «Зоря», «зелено-білі» тричі перемагали за межами рідних стін.

Зустріч у Запоріжжі пропустить Крістіан Ербес, який отримав четверту в сезоні жовту картку. Зате у загальній групі займаються Родріго Варгас і Вільям де Камарго, які вимушені були пропустити певний період через ушкодження. Бразилець узагалі провів за «Карпати» лише одну гру і більше не грав через травму. Що стосується кадрової ситуації луганців, то за індивідуальною програмою працюють Леван Арвеладзе та Микита Каменюка. У свою чергу, з основою розпочали заняття Максим Луньов та Дмитро Хомченовський.