Владислав Дубінчак 64'
Назар Вербний 75'
Тім Халл 92'

Favbet Ліга. «Олександрія» – «Карпати». Прев’ю

У заключному поєдинку 10-го туру зустрінуться «Олександрія» та «Карпати». Матч у райцентрі, що на Кіровоградщині, розпочнеться о 19:30.

Протягом останніх сезонів олександрійці є незручним суперником для «зелено-білих». В минулому чемпіонаті львів’яни двічі поступилися команді Володимира Шарана. Сезон 2017/2018 також виявився невдалим для «левів» в контексті очних протистоянь – дві нічиї та дві поразки. Не зайвим буде наголосити на тому факті, що в Олександрії карпатівці ще ніколи не перемагали (у дев’яти матчах). Востаннє «Карпати» здобували три очки у дуелі з олександрійцями у серпні 2017-го року.

У четвер «Олександрія» провела на «Арені Львів» поєдинок групового етапу Ліги Європи проти бельгійського «Гента». Команди обмінялися голами – гості забили в першому таймі, а хлопці Шарана зрівняли рахунок по перерві. Після двох турів українська команда має у своєму активі один зароблений пункт.

«Леви» у цьому сезоні перемагали на виїзді одного разу – в серпні «зелено-білі» здолали «Олімпік» (3:1). У наступних двох виїзних турах «Карпати» не лише не перемагали, а й не забивали. Крім того, минулий тиждень видався дуже важким для львів’ян. Спочатку карпатівці програли в Кубку України «Інгульцю», а потім вдома зазнали поразки від «Колоса».

Після двобою в Олександрії команда Романа Санжара матиме паузу в зв’язку із поєдинками збірних, а вже в наступному турі зіграє у львівському дербі проти ПФК «Львів».

Favbet Ліга2019/2020. Матч 10-го туру

«Олександрія» – «Карпати»

6 жовтня. Початок – 19:30. Олександрія. КСК «Ніка»

Арбітр – Юрій Іванов (Маріуполь, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Станіслав Марулін (Нова Каховка, Херсонська обл.).
Четвертий арбітр – Анатолій Абдула (Харків).