Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Найбільший фан-фестиваль Європи стартує вже завтра! (ФОТО)

Найбільший фан-фестиваль Європи стартує вже завтра! (ФОТО)

Напередодні міжнародного фан-фестивалю «EUROFANZ» відбулася традиційна прес-конференція, куди завітали організатори та учасники турніру, а також представники мас-медіа.

Вступне слово взяв один із співорганізаторів фан-фестивалю Тарас Танчак, який привітав присутніх та швидко розповів про плани на найближчі три дні турніру. У залі для прес-конференцій зібрались і безпосередні учасники фестивалю, вірніше ті, хто вже встиг приїхати до Львова. 

Серед числа присутніх були представники команди «Збройовка Брно» (Чехія), «Бала Таун» (Уельс), збірної Швеції та України, а також львівських «Карпат». Саме їм було адресовано найбільшу кількість запитань від журналістів. Валлійці зізналися, як вони святкували прохід збірної Хорватії у фінал Чемпіонату світу, а шведи, які тільки-но звідти повернулися, розповідали про футбольну атмосферу міжконтинентального турніру.

Відчути на повну емоції фан-фестивалю можна буде вже завтра, адже 13-го липня стартує міжнародний турнір для футбольних вболівальників «EUROFANZ». Розклад матчів футбольного фан-фестивалю можна переглянути ТУТ

Вхід на стадіони – вільний!


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Липня 2018

Схожі новини
Спонсори