Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці відвідали особливого фаната (ФОТО)

Карпатівці відвідали особливого фаната (ФОТО)

Коли гравці «Карпат» дізналися, що багаторічний особливий уболівальник команди Тарас Концевич опинився в лікарні, відразу вирішили його провідати. Зробити добру справу погодилися гравці оборонного амплуа – воротар Максим Кучинський, захисники Орест Лебеденко та Олексій Ковтун, а також Аді Мегреміч. На жаль, після тренування боснієць залишився на базі для проведення спеціальних процедур, тож до Тараса у гості прийшло троє гравців.

Емоції переповнили Тараса, коли він побачив, хто прийшов до його палати. А те, як він зрадів футболці з підписами усіх гравців команди – важко передати словами. Карпатівці підтримали пацієнта та побажали йому якнайскорішого одужання. 

«І син, і я дуже вдячні за те, що нас провідали. Тарас радий і я переконана, що він відновлюватиметься швидше. Така підтримка для нього – однозначний плюс» – розповідає мама Тараса пані Стефа.

«Я дуже вдячний «Карпатам» і його гравцям за те, що вони відгукнулися на пропозицію і підтримали хлопця. Я звернувся до клубу і відразу отримав схвальну відповідь, футболісти одразу погодилися прийти, хоч на них сьогодні чекає виїзд за кордон. Тарас потребує підтримки. Помітно, що його переповнювали емоції і спочатку він навіть не повірив своїм очам. Раніше він спостерігав за футболістами по телевізору, не завжди мав змогу потрапити на стадіон. Думаю, візит гравців суттєво допоможе Тарасові в процесі його реабілітації» – додає волонтер Максим

«Тарас – молодець, що тримається. Ще й вболіває! Це дорогого вартує. Він так цікавиться футболом... Впевнений, що у нього все буде добре, адже він має сильний характер. Ми відразу відгукнулися, коли почули, що людина, наш щирий та відданий фанат, потрапила у скрутну ситуацію. Ми просто хотіли додати йому сил та натхнення» – додав Олексій Ковтун


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

06 Вересня 2018

Схожі новини
Спонсори