Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Ультрас Карпати»: голі торси на морозі і снігова перестрілка (ФОТО, ВІДЕО)

«Ультрас Карпати»: голі торси на морозі і снігова перестрілка (ФОТО, ВІДЕО)

Фанати «Карпат» відомі своєю неповторною самовідданістю та вмінням зарядити команду. Однією з «фішок» львівських ультрас є здатність перебувати на холоді без верхнього одягу. Неодноразово, на початку весни або ж пізно восени, найактивніші фанати роздягаються і продовжують підтримувати свою рідну команду. Кажуть, що їм не холодно – гріє любов до «Карпат». Але ні березневі, ні листопадові холоди, не зрівняються із січневими. Тоді, коли небо позбувається хмар, сніг під ногами мелодійно тріщить, а щоки наливаються червоними барвами – стає по-справжньому холодно. Але фанатів «Карпат» навіть такі умови не зупиняють... 

26 січня стартував груповий етап 20-го традиційного турніру пам'яті Ернеста Юста, у якому беруть участь 56 команд. Команда «Ультрас-Карпати», яка у 2018 році сенсаційно завоювала бронзові медалі аматорського чемпіонату Львова, вирішила приєднатися до цих змагань. Тим паче, що турнір присвячений пам'яті легендарного наставника «Карпат» – саме він очолював команду, яка виборола Кубок СРСР у 1969 році. 

Сонячним недільним ранком територія винниківського стадіону імені Богдана Маркевича почала заповнюватися вболівальниками, які за період зимової перерви встигли засумувати за футболом.  

«Ми довго обдумували, чи варто це робити. Минулого року, перед заявкою в Аматорську Футбольну Лігу, були ті ж переживання. І ніхто не пошкодував, що ми пішли в сезон, де несподівано вибороли бронзові медалі, показали справжній карпатівський дух і створили на трибунах неймовірне свято. Те саме свято, надіюсь, буде і на цих іграх» – розповів лідер команди Жора.

Першим суперником «Ультрас-Карпат» стала команда з Перемишлянського району «Шпиль» – чинний чемпіон Третьої Ліги Львівщини. За сіточкою, що відділяла поле від трибун зібралося чимало старших фанатів, які привели з собою групу підтримки – хто домашніх улюбленців, а хто і взагалі – немовлят. Що й логічно – до правильного треба привчати з колиски.

Частина фанатів зліпила традиційного сніговика, обмотавши його карпатівським шарфом (потім, ясна річ, його не забули зняти), інша влаштувала зимове побоїще, культурне, ясна річ – сніжки літали безперестанку. Так чином уболівальники зігрівалися, аби мати можливість активніше підтримувати на полі своїх побратимів.

Ясна річ, не обійшлося без фаєрів, клубного гімну та, зрештою, усього фанатського пісенного арсеналу, а він, як відомо, не маленький. Аби все виглядало ефектніше та по-натуральному, фанати (ті, що співали) роздяглися, щоб трішки позасмагати на зимовому сонці. Ну, і щоб ті, хто на полі добре розуміли – вони не одні і їх справді підтримують. 

Щодо рахунку, то фанати програли 0:2. Але результат нікого не засмутив – «Ультрас-Карпати» виклалися на повну, зіграли по максимуму. За старання та самовідданість вони були нагороджені заслуженими оплесками та побажаннями у двох наступних матчах зіграти ще краще. Бо ж «Хто ми»? Вірно – «Леви!».

Більше фото ви знайдете в альбомі «Ультрас-«Карпати» на меморіалі Ернеста Юста»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

28 Січня 2019

Схожі новини
Спонсори