Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Олександр Авраменко: «Шлях до збірної – наполегливі тренування і віра у свій успіх»

Олександр Авраменко: «Шлях до збірної – наполегливі тренування і віра у свій успіх»

У четвер, юнацька збірна України U-20 зіграла перший товариський поєдинок на тренувальних зборах в Іспанії проти Південної Кореї. «Синьо-жовті» мінімально обіграли суперника з рахунком 1:0. До перемоги доклався і карпатівець Олександр Авраменко, який з’явився на полі в другому таймі. В інтерв’ю Інформаційному центру «Карпат» захисник поділився враженнями від перебування в національній збірній. 

– Вже в травні розпочнеться чемпіонат світу серед команд U-20, в якому ви берете участь. Як збірна готується до цих змагань?
– Підготовка проходить добре. По приїзду, ми кілька днів приділили дворазовим тренуванням тактичного плану, потім зіграли з корейцями доволі цікавий спаринг. Команда Кореї швидка, технічна, усі хлопці добре працюють з м’ячем. Тому у другому тайм було трохи важкувато. Попереду ще спаринг проти Уругваю.

– Чи відрізняються збори клубу та національної збірної?
– На клубних зборах приділяють достатньо часу фізичній підготовці. А в збірній працюють більше в тактичному плані, тому що у нас не так багато часу і, в першу чергу, потрібно будувати командну гру. В іншому різниці немає: тренування, відновлення, режим – все теж саме. Ми живемо на березі моря в містечку Сан-Педро-дель-Пінатар. Поля тут у дуже хорошому стані, умови для роботи теж сприятливі. Сьогодні, після ранкового тренування, нам виділили час на відновлення та відпочинок, тож зможемо прогулятися містом та більше роздивитися його. 

– Яка атмосфера панує в команді, зважаючи на те, що гравці з різних клубів?
– Все чудово. Ми всі давно знайомі, бо основний склад практично не змінюється. Є лише декілька нових гравців, але вони швидко звикають і адаптуються, бо колектив дружній і атмосфера для роботи сприятлива. 

– У твоєму активі присутні виступи за три збірні – U-17, U-19 та U-20. У чому секрет стабільних викликів до лав національних команд?
– Секрет простий – потрібно постійно наполегливо тренуватися і вірити у свій успіх.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

22 Березня 2019

Схожі новини
Спонсори