Молодь. «Дніпро-1» U-21 – «Карпати» U-21 – 2:2

8-й тур. 19.09.2019, 16:00. Дніпро, НТБ «Дніпро». 100 глядачів. Сонячно. +15°С.

Арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса).

Асистенти арбітра: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Павлоград, Дніпропетровська обл.).
Четвертий арбітр – Денис Резніков (Кам’янське, Дніпропетровська обл.).

Спостерігач арбітражу – Володимир П’яних (Донецьк).

«ДНІПРО-1» U-21: Зновенко, Заєць (Горілий, 79), Зайков, Хижняк, Сорока, Батагов (Соловйов, 46), Волинець (Тяпкін, 69), Шинкаренко, Сабатіні (Домарацький, 63), Бєляєв, Араміс (Крилов, 63).
Запасні: Бабічин, Глєбін.
Старший тренер – Олександр Поклонський.

«КАРПАТИ» U-21: Артим, Слива, Авраменко, Веремієнко, Харжевський, Мохамед (Панчишин, 58), Толочко, Сільченко (Куртяк, 88), Жозеф (Гірний, 64), Грисьо (Руніч, 46), Лях (Бичек, 74).
Запасні: Задерейко, Романік.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Араміс, 18, Бєляєв, 90 – Сільченко, 6 (пен.), Харжевський, 73.

Попередження: Соловйов, 48, Хижняк, 71, Сорока, 80, Бєляєв, 90+3 – Лях, 70, Панчишин, 88, Слива, 90+1.

У восьмому турі молодіжної першості України сезону 2019/2020 львівські «Карпати» на виїзді протистояли дебютанту цього турніру – «Дніпру-1». У кожному із таймів команди обмінялись забитими м’ячами, зафіксувавши бойову нічию у цій зустрічі.

На початку першого тайму «левам» вдалось відкрити рахунок: Енете Косісочукву Жозеф заробив пенальті, яке бездоганно реалізував капітан «зелено-білих» Віталій Сільченко – 0:1. Для центрального півзахисника «Карпат» це вже четвертий гол у цьому сезоні, причому три з них карпатівець забив саме з пенальті. Доволі швидко дніпрянам вдалось відігратись: Владислав Шинкаренко віддав передачу на Олександра Бєляєва, який одним дотиком вивів на ударну позицію Араміса – 1:1. Після того, як господарі зрівняли рахунок, команди стали грати обережніше, час від часу створюючи напівмоменти, один з яких міг завершитись голом у ворота «Дніпра-1»: Енете Косісочукву Жозеф вийшов на рандеву з кіпером «чорно-жовтих» Мирославом Зновенком, але переграти його так і не зумів.

По перерві м’яч вдруге у цьому поєдинку опинився у сітці воріт «Дніпра-1», проте головний рефері Дмитро Бондаренко не зарахував взяття воріт через положення поза грою. Одразу в наступній атаці карпатівець Василь Руніч завдавав сильного удару у ближній кут воріт суперника, але Мирослав Зновенко парирував цей постріл. Згодом Віталій Сільченко міг оформлювати дубль у цій грі: капітан «Карпат» пробивав головою, але круглий пролетів в сантиметрах від правої стійки воріт господарів. І все таки львівська команда дотиснула новачка молодіжної першості України та забила свій другий гол у цій зустрічі: Петро Харжевський віддав блискучу передачу на Василя Руніча, який навісив з лівого флангу на Романа Толочка, хавбек головою переправив м’яча знову на Харжевського, і правий фулбек «зелено-білих» вивів свою команду вперед – 1:2. На останніх хвилинах гри дніпряни зуміли вирвати нічию у цьому матчі: Олександр Бєляєв завдав удару здалека та зрівняв рахунок у цьому протистоянні – 2:2.