Юніори. «Карпати» U-19 – «Зоря» U-19 – 3:1 (ВІДЕО)

6-й тур. 20.09.2019, 13:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 50 глядачів. Перемінна хмарність, дощ. +10°С.

Арбітр – Андрій Федорук (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Анастасія Волощук (Чернівці), Марина Матковська (Хмельницький).
Четвертий арбітр – Софія Причина (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Роман Гамаль (Чернівці).

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Мудрик, Калинчук, Слічний, Данилюк, Сич, Гудзінський (Лень, 88), Тлумак (Козак, 62), Сущак (Мердєєв, 67), Бей (Раделицький, 62), Лісовик (Мельнійчук, 55).
Запасні: Сасс, Стень.
Старший тренер – Роман Гнатів.

«ЗОРЯ» U-19: Кияшко (Спотаренко, 88), Нагнойний, Махонін, Дудник, Леонов, Цопа, Сміян, Зоренко (Кошеваров, 80), Янковський (Лук’янченко, 90+1), Кулик (Нерух, 89), Скидан (Асєєв, 72).
Запасний – Товкач.
Старший тренер – Дмитро Кара-Мустафа.

Голи: Сущак, 8, Мердєєв, 77, Раделицький, 85 – Кулик, 35.

Попередження: Мудрик, 60 – Зоренко, 23, Нерух, 89.

У 6-му турі юніорської першості України сезону-2019/2020 львівські «Карпати» зустрічались з луганською «Зорею». У першому таймі команди обмінялись забитими м‘ячами, проте у другій половині зустрічі «леви» забили ще два голи у ворота суперника та здобули перемогу у цьому протистоянні.

Вже в дебюті зустрічі «зелено-білі» відкрили рахунок: Вадим Гудзінський віддав передачу шведою на вільного Назара Сущака, який не залишив шансів кіперу суперника – 1:0. Після забитого м’яча гра заспокоїлась і тривала без загострень аж до завершення першого тайму, коли луганці зрівняли рахунок зусиллями Дмитра Кулика.

По перерві активніше виглядали саме господарі поля, які впевнено контролювали м’яча та створювали напругу біля воріт гостей. «Зоря» стримувала натиск львів’ян до 77-ої хвилини, коли Вадим Мердєєв пробив сильно та влучно у ближній кут воріт – 2:1. Фінальну крапку у зустрічі поставив Юрій Раделицький: форвард «левів» запресингував кіпера луганської команди Дениса Кияшка, відібравши у нього м’яча – 3:1.