Асистенти арбітра: Владислав Дрикін (Рівне), Дмитро Рубан (Київська обл.).
Четвертий арбітр – Богдан Морозюк (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу – Ярослав Дмитрук (Рівне).

«КАРПАТИ» (Галич): Вульчин, Поручинський, Матушевський, Марушка, Заваляк (Антошик, 46), Козак (Томин, 90), Вербний, Лебедь (Садоха, 68), Танчин (Мердєєв, 54), Верещак (Деда, 56), Бей.

«КАРПАТИ» (Львів): Горох, Береза, Слічний (Савчук, 83), Калинчук, Мудрик, Панчишин (Підгурський, 71), Гудзінський, Карабін, Руніч (Степанчук, 89), Лісовик (Стень, 67), Жозеф (Шостак, 74).
Головний тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Бей, 28, Козак, 78, Мердєєв, 90+6 – Жозеф, 32.

Попередження: Верещак, 21, Заваляк, 43, Козак, 57 – Мудрик, 34, Руніч, 65, Підгурський, 77.

Вилучення: Підгурський, 80 (друге попередження).

У своєму прем’єрному виїзному поєдинку у Другій лізі львівські «Карпати» поступилися у Бурштині – на голи Андрія Бея, Богдана Козака та Вадима Мердєєва «леви» відповіли лише м’ячем Жозефа Енете.

Головний тренер львів’ян Любомир Вовчук здійснив лише одну заміну у порівнянні з переможним матчем проти ФК «Чернігів». Орест Панчишин відбув дискваліфікацію і повернувся в основу. Натомість Денис Підгурський розпочав матч з лави запасних.

Вже з перших хвилин обидві команди задали високий темп і гра відбувалася практично без центру поля. Супермомент на старті зустрічі виник у Юрія Верещака – з його ударом впорався Валентин Горох. Кіпер гостей був на висоті і після пострілу Владислава Танчина. Гороху вдалося перевести м’яч на кутовий, що, зрештою, став фатальним для львів’ян – Андрій Бей одним дотиком переправив м’яч у сітку.

Підопічні Любомира Вовчука практично одразу ж відігралися. Блискавична комбінація за участю Ярослава Карабіна, Романа Лісовика та Жозефа Енете увінчалася взяттям воріт. Карабін змістився у центр і віддав пас праворуч на Лісовика, який класним прострілом вивів на удар Енете. Захисники не зуміли завадити нігерійцю – 1:1!

До завершення першої половини гри «зелено-білі» створили ще кілька нагод – активністю знову відзначалися Карабін та Лісовик. Натомість у складі команди з Галича вже в компенсований час міг забивати Бей, але після подачі від кутового нападник не розрахував траєкторію польоту м’яча і не зумів його як слід приборкати.

В другому таймі темп та інтенсивність гри дещо знизилися, проте небезпечних моментів вистачало. І все ж долю поєдинку вирішив епізод наприкінці зустрічі. На 77-й хвилині Володимир Садоха виконав штрафний удар з правого флангу, а Богдан Козак опинився без опіки захисників – 2:1. Через кілька хвилин гості залишилися удесятьох – за короткий проміжок часу дві жовтих картки отримав Підгурський, який по ходу другого тайму вийшов із лави запасних.

Незважаючи на чисельну меншість, «зелено-білі» могли врятувати гру, але своїми нагодами не скористалися. На 84-й хвилині прекрасний шанс зрівняти рахунок мав Сергій Стень, однак з вигідної позиції у ворота не влучив. Зате відмінну реалізацію продемонстрували футболісти галицьких «Карпат». Атака лівим флангом завершилася передачею Бея на Вадима Мердєєва, який влучним ударом встановив остаточний рахунок.