Betwinner

Betwinner – молода і швидкозростаюча компанія, заснована в 2007 році.

До 2016 року вона поступово вийшла на міжнародний рівень. Понад 400.000 онлайн-користувачів роблять ставки на Betwinner.com, де пропонуються ставки Live і безліч додаткових ставок на певні події.

Клієнти можуть отримати доступ до платформи через настільну, мобільну версію або додаток.

Сайт Betwinner.com перекладений на понад 50 мов з цілодобовою підтримкою клієнтів.

Компанія працює під ліцензією Кюрасао № 8048 / JAZ.

Morshynska Sport

«Morshynska Sport» має ідеально збалансований для людини мінеральний склад, який на 100% сприймається організмом та насичує його достатньою кількістю вологи під час занять спортом.

Завдяки ідеально збалансованому природному складу та зручній спортивній пляшці «Morshynska Sport» – правильна вода та надійний партнер ваших ефективних тренувань!

JOMA

Компанія JOMA виникла в 1965 році. На той час її засновнику Фруктуосо Лопес було тільки 18 років. Тоді він мав тільки будинок, руки та бажання. Більше 40 років тому, коли цього ніхто не робив, Лопес почав інвестувати в технології, вивчати супротив шкіри, відповідність форм, міцність підошви. І це принесло свої плоди.

Сьогодні Joma – сучасне високотехнологічне підприємство, и має дочірні підприємства в США, Мексиці, Панамі, Гонконзі, Італії, Германії, Англії та мережу представників у 28 країнах.

Основі напрямки Joma – виготовлення професійного взуття, спортивної форми та аксесуарів. Якість та нові технології – головний підхід до розробки власних колекцій. Виготовлення взуття для футзалу – це напрямок, який займає особливе місце у впровадженні продукції Joma.

Medicover в Україні

Медікавер в Україні є частиною провідної європейської компанії Medicover заснованої у 1995 році. В Україні Медікавер працює з 2014 року. Сьогодні до його локальної мережі входять:

• Поліклініки у Львові, за адресами вул. Антоновича, 102, вул. Стрийська, 204, вул. Ковалика, 1а (Рясне). Поліклініки надають консультації сімейних спеціалістів та педіатрів, вузьких спеціалістів, проводиться облік вагітності, лабораторна та УЗД. Надається повний спектр стоматологічних послуг від діагностики та лікування під загальним знечуленням для дорослих та дітей до хірургічних втручань та лікування безпліддя.

• В Ужгороді на вул. Вілмоша Ковача, 17, у багатопрофільному Медичному центрі Медікавер приймають педіатр, терапевт, сімейний лікар, дерматолог, мамолог, гінекологи, репродуктолог та багато інших вузьких спеціалістів. Тут можна пройти експертну УЗ-діагностику дорослим і дітям, отримати листок непрацездатності та здати всі аналізи для лабораторного дослідження.

• Медичний центр Medicover Fertility в Дніпрі, вул. В. Великого, 9, займається діагностикою та лікуванням безпліддя, жіночим здоров’ям, надає консультації вузьких спеціалістів УЗ та лабораторну діагностику.

У 2018 році медичні центри Медікавер в Україні успішно пройшли планові наглядові аудити та акредитаційні експертизи на підтвердження відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Головна місія Медікавер – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей.