Офіційний герб ФК «Карпати» Львів

Карпатівський герб, той, що його ми звикли бачити на футболках гравців, з’явився у 1990 році. Його авторами стали відомі львівські геральдисти – Андрій Гречило та Іван Турецький.

Символ лева є одним з найпоширеніших в європейській геральдиці. Лев символізує силу, могутність, впевненість. На печатках і гербі Львова з XIV століття фігурував крокуючий лев у міській брамі.

Саме цей варіант відроджено 1990 року та використано в емблемі «Карпат».

Завантажити векторне зображення (EPS)

Завантажити растрове зображення (TIFF)

Офіційний прапор ФК «Карпати» Львів

Традиційні зелено-білі вертикальні смуги клуб широко використовував у 1960-х роках, повернувши традицію на початку 2009 року. Перед фіналом Кубка України 1993 року мер Львова Василь Шпіцер, відправляючи потяг із вболівальниками до Києва, обіцяв, що у разі перемоги над київським «Динамо» на львівській Ратуші поряд з синьо-жовтим весь день майорітиме зелено-білий прапор. Але «Карпати» поступились – 1:2.


 

Завантажити векторне зображення (AI)

Завантажити растрове зображення (TIFF)

Прапор ФК «Карпати» Львів

Червоно-чорні барви – знаковий колір для нашого краю, Галичини. Символізують вшанування героїв національно-визвольної боротьби, пам’ять про їхні звитяги, безмежну волю до перемоги. Барви використовувалися львів’янами у сезонах 1996-1997 років, також футболісти «Карпат» одягали червоно-чорну амуніцію на фінал Кубка України у 1999 році, коли грали проти київського «Динамо». Нарешті, у 2010 році кольори повернулися у вигляді резервної форми ФК «Карпати».

 

Завантажити векторне зображення (AI)

Завантажити растрове зображення (TIFF)

Офіційний гімн ФК «Карпати» Львів

А ми йдемо! А ми йдемо!
Йдемо і в успіх віримо.
І наш футбольний клуб «Карпати»
До перемоги ведемо!

Ще прийде час! Ще прийде час!
«Карпати» виграють не раз.
І Кубок знов буде у Львові,
Буде і золото у нас!

Гей догори! Гей догори!
Зелено-білі прапори.
Шарфи літають у всі боки
«Карпати» знов перемогли!

О-ле-о-ле! О-ле-о-ле!
О-ле-о-ле-о-ле-о-ле!
Шарфи літають у всі боки
«Карпати» знов перемогли!

Слова Мирослава Грабара

Музика народна

Завантажити файл (mp3)

Офіційна форма ФК «Карпати» Львів

Перший варіант форми – це стилізована біла футболка із сірими смугами, що перетинаються, а також зображенням найвідоміших символів міста Львова: Оперного театру, Доміканського собору, Чорної кам’яниці, міської ратуші, порохової вежі, площі Ринок, церкви святого Андрія.

Львівські «Карпати» представляють не лише місто – вони є символом всього регіону, всієї Галичини. А неодмінним елементом національної культури є традиційна українська вишиванка. Найвідомішим візерунком традиційної галицької вишивки споконвіків вважається «галицька зірка», яка не втрачає свого сенсу та стилю навіть зараз. І відтепер символ галицької зірки, зображений на футболках гравців, вкотре продемонструє ідентичність львівських «Карпат» – найсильнішого та найвідомішого бренду Галичини!

Третій варіант – у золотисто-сонячних барвах! Ці кольори віддавна символізують достаток, стабільність, упевненість у власних силах та в завтрашньому дні. Це колір гордого лева, який високо тримає голову і який зображений на карпатівському гербі. Це і своєрідний реверанс нашим дорогим спонсорам, кожного з яких ми особливо шануємо та цінуємо.